Marketingový špecialista

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
november 2019
od 900€ /finálna úroveň závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• tvorba Brand stratégií rezortov, produktov, GOPASS-u, korporácie
• TMR tvorba SOP (Standard Operational Procedure) pre marketingové aktivity
• tvorba foto a video contentu, tvorba reklamných nosičov
• realizácia, kontrola a development pridelených projektov
• dizajn manuály, postupy Corporate marketing (TMR, GOPASS)
• kreatívne riešenia a stratégie komunikácie kampaní central commercial
• významné strategické TMR projekty a produkcia marketingu a reklamy /Gopass a pod.
. realizácia eventov TOP významu / akcionárske, produktové/ a podpora pre strediskové eventy
• komunikácia s reklamnou a on-line agentúrou
• návrh nových platforiem komunikácie
• prenos Know-how medzi rezortami Crossmarketing – fungovanie systému a kontrola

Ponúkame prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti, v atraktívnom prostredí vo flexibilnom kolektíve. Poskytujeme možnosť lyžovania vo Vysokých a Nízkych Tatrách, rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, zamestnanecké pobyty, množstvo zliav a výhod).
Neposkytujeme ubytovanie.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) a Poľský jazyk - Začiatočník (A2) a Český jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

marketing

Počet rokov praxe

2

V našom tíme ide zodpovednosť ruka v ruke s kreativitou.
Hľadáme do tímu človeka, ktorý sa nebojí nových projektov, dokáže fungovať vo vysokom pracovnom tempe a popri tom dokáže byť aj kreatívny. Nový člen tímu by mal mať vzťah k cestovnému ruchu, vyznávať aktívny životný štýl, byť scestovaný, rozhľadený, ideálne aj s osobnými skúsenosťami s programom Gopass.
Čo by si mal spĺňať :
• minimálne 2-ročné skúsenosti z oblasti marketingu
• skúsenosti z korporátnych firiem alebo projektového riadenia výhodou
• prozákaznícka a probiznisová orientácia
• cit pre propagáciu značky
•zmysel pre detail a kreativitu
• schopnosť samostatne plánovať a organizovať
• cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu
• zmysel pre zodpovednosť a schopnosť samostatne riadiť pridelené projekty
• základné znalosti grafických programov
• znalosť balíku Adobe
• skúsenosti s online marketingom a modernými reklamnými nástrojmi
• tvojou výhodou bude AdWords alebo Facebook certifikácia
• komunikatívny typ
• ochota cestovať
• jazykové znalosti: anglický jazyk - mierne pokročilý, nemecký, poľský, český jazyk - základy
• vzdelanie: minimálne stredoškolské vzdelanie
• ostatné znalosti: aktívny vodič - vodičský preukaz "B", MS Office

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3779321  Megjelentetés dátuma: 4.10.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900€ /finálna úroveň závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta/