Trainee program absolventov VŠ pre TMR

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
september
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda 950,00 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Marketingový špecialista – zameranie na realizáciu a koordináciu marketingových aktivít a podujatí spoločnosti
 Špecialista pre cestovný ruch – zameranie na rozvoj produktov, služieb a nových obchodných príležitostí
 Business development – riešenie a realizácia projektov, inovácie a kvalita v cestovnom ruchu
 HR špecialista – zameranie na HR služby, nábor, prijatie, motivácia, vzdelávanie, rozvoj a adaptácia zamestnancov
 Finančný špecialista – zameranie na analytické činnosti a finančný prieskum pre potreby rozvoja obchodných a finančných stratégií
 IT špecialista – zameranie na aplikačné systémy IT

 Uchádzač absolvuje tréningy a stáže v každej oblasti TMR

Ponúkame prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti, v atraktívnom prostredí vo flexibilnom kolektíve. Poskytujeme možnosť lyžovania vo Vysokých a Nízkych Tatrách, rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, zamestnanecké pobyty, množstvo zliav a výhod ), možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rozvoja.
Miesto výkonu práce: Liptovský Mikuláš / Poprad.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem všetkým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si pripravený pracovať na svojom rozvoji ..
Si orientovaný na zákazníka a výsledok ..
Dokážeš niesť zodpovednosť za svoju prácu ..
Máš dobré komunikačné schopnosti ..
Zvládaš stres ...

Tak využi svoju šancu a pridaj sa k nám.
Naštartuj svoju kariéru v spoločnosti TMR.
Staň sa súčasťou TRAINEE PROGRAM absolventov VŠ TMR.

Požadujeme: vysokoškolské vzdelanie
odbor : cestovný ruch, marketing, manažment, financie, HR, IT
Aktívna znalosť AJ
Vodičský preukaz „B“
Organizačné a komunikačné schopnosti, zodpovednosť, flexibilita, zvládanie stresu.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3411945  Megjelentetés dátuma: 2.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda 950,00 € brutto