Event koordinátor MICE

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
okres Poprad
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1.) Vykonávať obchodnú, administratívnu a reprezentačnú činnosť na event oddelení v segmente MICE.
2.) Vykonávať svoju činnosť v súlade s nastavenými postupmi a kompetenciami.
2.) Participovať pri organizovaní a napĺňaní všetkých obchodných aktivít celého MICE oddelenia.
3.) Predkladať návrhy na zlepšenia v procesoch za účelom zefektívnenia a skvalitnenia služieb s pozitívnym vplyvom na tržby.
4.) Navrhovať zlepšenia a rozvoj služieb a produktu na základe potrieb klientov za účelom zvyšovania ich spokojnosti, budovania lojality a navyšovania tržieb.

Staň sa súčasťou Obchodného oddelenia a MICE tímu a získaj skvelú prácu s množstvom benefitov.

Pracuj v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier vo flexibilnom a mladom kolektíve.

Nabi svoj GOPASS zamestnaneckými zľavami a benefitmi.
Ponúkame Ti:
-Celosezónny SKIPASS (Vysoké Tatry, Jasná, Špindleruv Mlyn (CZ), Szczyrk (PL) pre dve osoby.
-Celosezónny AQUAPASS (Tatralandia, Bešeňová) pre dve osoby.
-ZĽAVY vo všetkých baroch a reštauračných zariadeniach spoločnosti, športových obchodoch Tatry Motion a mnoho ďaľších zliav a výhod.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v administratívnej činnosti,
- skúsenosť s klientskou komunikáciou,
- prax v cestovnom ruchu a hotelierstve výhodou,
- anglický prípadné iný jazyk výhodou,
- vodičský preukaz sk. B,
- samostatnosť, flexibilita,
- reprezentatívne vystupovanie a správanie
- precíznosť, orientácia na výsledok,
- systematickosť, team spirit.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov