Pokladník/pokladníčka na lanovej dráhe

Tatry mountain resorts, a.s.

Miesto práce
Demänovská dolina, okres Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
december 2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj skipassov ( bezhotovostne, ako aj iné spôsoby predaja), práca s finančnou hotovosťou. Vykonávanie denných uzávierok pokladní. Hmotná zodpovednosť za finančnú hotovosť, zverené pracovné prostriedky a stav pokladne. Poskytovanie informácií o stredisku, o možnostiach využitia skipassov, ovládanie všetkých poskytovaných produktov našou spoločnosťou.

Práca v krásnom prostrední Nízkych Tatier v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku - v JASNEJ vo flexibilnom kolektíve. Poskytujeme možnosť stravovania, prepravy na lanových dráhach, resp. lyžovanie a rozsiahly sociálny program (prepravný lístok na lanovku, aquapass, množstvo zliav a výhod).
Neposkytujeme ubytovanie.
Jedná sa o prácu na dobu určitú - na zimnú sezónu.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Poľský jazyk - Začiatočník (A2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) a Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Požadujeme : min. stredoškolské vzdelanie s maturitou, výhodou je zameranie ekonomického smeru, odborná prax min. 1 rok s finančnou hotovosťou a ovládanie práce s POS terminálom a s platobnými kartami je podmienkou, spoľahlivosť, samostatné myslenie a zodpovedný prístup k práci, aktívna znalosť cudzieho jazyka - AJ, základy - NJ, RJ a PJ, ovládanie práce s PC a internet, flexibilita, asertivita, príjemné vystupovanie, dobrý zdravotný stav a chuť pracovať.
Výhodou je trvalý pobyt z okolia Liptovského Mikuláša (neposkytujeme ubytovanie) a certifikát o absolvovaní kurzu overovania pravosti bankoviek.

Skupina Tatry mountain resorts, a.s. („TMR“) je lídrom v prevádzkovaní horských stredísk a zábavných parkov a poskytovaní turistických služieb v strednej Európe.
Naša spoločnosť má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Gopass, a.s. je súčasťou skupiny TMR a slúži ako platforma, kde:
• nakúpite lístky a vstupy do zimných stredísk v 5 krajinách, do golfových rezortov, aquaparkov a zábavných parkov,
• unikátny vernostný program, ktorý uplatníte okrem vyššie uvedených miest aj v hoteloch, reštauráciách, obchodoch alebo požičovniach,
• karta, ktorá slúži ako váš osobný lístok na vstup do lyžiarskych stredísk, aquaparkov a je kľúčom k mnohým ďalším produktom a službám
• mobilná aplikácia, ktorá vám v reálnom čase sprostredkuje všetky dôležité informácie o dianí v stredisku, prehľad vašich lyžiarskych štatistík.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2755543  Megjelentetés dátuma: 7.10.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou