Kvalitár

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
Dohodou
Mesačné od 795€ (v závislostí od praxe a skúsenosti)+ dochádzkový bonus 50€, prémie do 20%, vianočná a dovolenková odmena. Možná priemerná mesačná mzda s odmenami 1175€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vhodný kandidát ovláda čítanie výkresovej dokumentácie, normy, odchýlky, presné hodnoty a pozná zvary.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti inšpektora kvality:

  • Kontroluje počas celého procesu výroby dodržiavanie technologickej disciplíny pri dodržiavaní výkresovej dokumentácie, technologických postupov,
  • potvrdzuje sprievodnú dokumentáciu hotových výrobkov podľa Plánu kvality,
  • vykonáva kontrolu produktu po oprave a zodpovedá za riadenie nezhodných výrobkov,
  • podrobne pozná výkresovú dokumentáciu, technologické postupy, Plán kvality a ostatné dokumenty pre dodržiavanie kvalitatívnych požiadaviek na výrobky,
  • kontroluje dodržiavanie a označovanie materiálu na pracovisku, dbá na efektívnosť výrobného procesu a odhaľuje plytvania.

  • Odmeny pri výročiach, dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku 50€ mesačne,
  • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne,
  • poukážky na regeneráciu vo výške 80€,
  • jazykové kurzy- zdarma,
  • doplnkové dôchodkové sporenie,
  • športové a kultúrne akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov.

  • V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom na nižšie uvedenú kontaktnú adresu.
  • Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo.
  • Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske.

  • Znalosť čítania výkresovej dokumentácie- podmienkou,
  • prax v odbore- výhodou,
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka- výhodou,
  • proaktívnosť, spoľahlivosť, technické a logické myslenie.

Práca je vhodná aj pre šikovných a ambicióznych absolventov, ktorí sú bez praxe, ale so znalosťou čítania výkresovej dokumentácie.

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Zelinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3890175  Megjelentetés dátuma: 11.3.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Mesačné od 795€ (v závislostí od praxe a skúsenosti)+ dochádzkový bonus 50€, prémie do 20%, vianočná a dovolenková odmena. Možná priemerná mesačná mzda s odmenami 1175€.