Výpočtár

Miesto práce
Poprad
Mesačne 1100€ (a viac v závislosti od praxe a odborných skúsenosti)+ dochádzkový bonus 50€, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výpočtár samostatne vykonáva pevnostné, funkčné a dynamické výpočty a simulácie pri riešení technicky náročných konštrukcií a vyvíjaných výrobkov z hľadiska zaistenia ich vysokej technickej úrovne, hospodárnosti a spoľahlivosti.

 Hlavnou pracovnou náplňou uvedenej pozície je:

  • Vypracovávať analýzy z oblasti vedecko-technických výpočtov a spracovávať programy na ich riešenie za účelom zaistenia vysokej technickej úrovne finálnych výrobkov.
  • Spolupracovať po pevnostnej stránke s výrobnou konštrukciou, konštruktérmi a ďalšími útvarmi spoločnosti.
  • Vyjasňovať problematiku pri spolupráci s externými organizáciami v oblasti funkčných a pevnostných výpočtov.
  • Aktívne sa zúčastňovať prototypových komisií, konzultovať a riešiť problémy z oblasti pevnostných a funkčných výsledkov skúšok.

  • Odmeny pri výročiach,
  • dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku 50€ mesačne,
  • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne,
  • poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne,
  • jazykové kurzy- zdarma,
  • akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, Vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.

  • V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám žiadosť so štruktúrovaným životopisom na nižšie uvedenú kontaktnú adresu.
  • Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo.
  • Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Odborné znalosti:

  • z oblasti strojného inžinierstva, aplikovanej mechaniky, pružnosti a pevnosti, numerickej matematiky, metódy konečných prvkov,
  • ovládanie programov ANSA, Marc-Mentat, Nastran-Patran,
  • Adams, VI- Rail- výhodou,
  • základné ovládanie CAD systému (Creo, ZW CAD), ovládanie SW aplikácií MS Office,
  • znalosť výpočtov, štatistík, FEA metód.

Osobnostné predpoklady:

  • silné analytické myslenie,
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka,
  • komunikatívnosť, samostatnosť a spoľahlivosť pri práci.

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Zelinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3692120  Megjelentetés dátuma: 12.6.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Mesačne 1100€ (a viac v závislosti od praxe a odborných skúsenosti)+ dochádzkový bonus 50€, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.