Zvárač TIG (metóda zváravania 141)

Miesto práce
okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
TPP 5,92€/hod.+ 100€ mesačne dochádzkový bonus, 100€ mesačne bonus za nadčasy, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zváranie nákladných vagónov a ich podzostáv, zváranie podvozkov a zváranie oceľových konštrukcií,
  • používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedať za ich správne nastavenie a používanie,
  • dodržiavať technické postupy a programy zvárania.
  • Požadovaná minimálna kvalifikácia podľa EN ISO 9606-1 (141-TIG).

  • Bonus za dochádzku až do výšky 100€ mesačne,
  • odmeny pri výročiach, svadbe či narodení dieťaťa,
  • dovolenková a vianočná odmenu,
  • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne,
  • poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne,
  • akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, Vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.
  • referral program až 500€.

  • V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám žiadosť so štruktúrovaným životopisom na nižšie uvedenú kontaktnú adresu.
  • Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo.
  • Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Hľadáme manuálne zručného, časovo flexibilného kolegu so zodpovedným prístupom k pracovných povinnostiam, so znalosťou čítania výkresovej dokumentácie a základnou znalosťou strojárskych výrobných technológií. Certifikát podľa normy STN EN ISO 9606-1 (platný certifikát na metódu zvárania 141).

Chýbajú Vám nejaké informácie? Kontaktujte nás na t.č. 0918 735 724  a my Vám ich radi doplníme.

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Zelinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3594702  Megjelentetés dátuma: 6.2.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: TPP 5,92€/hod.+ 100€ mesačne dochádzkový bonus, 100€ mesačne bonus za nadčasy, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.