Technológ

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ASAP
Mesačne od 740,- € do 1600,- € (v závislosti od praxe a odborných skúsenosti) + prémie, bonusy, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečovanie úloh spojených s nábehom projektu, validáciou, reklamáciou noriem, optimalizáciou mzdových a materiálových nákladov,
  • spracovávanie technologických zmien a úpravy technologickej dokumentácie v prípade zistenia nezhody,
  •  riešenie operatívnych problémov v technologickom procese výroby,
  •  posudzovanie, realizácia a vyhodnotenie ZN a PNZ po technologickej stránke,
  • vybavovanie HK a PSM reportov, spolupráca pri spracovaní tlg. projektov, organizácii výrobného procesu,
  •  kontrola dodržiavania technologickej disciplíny, pri zistení nedostatkov navrhovať preventívne a nápravné opatrenia, realizácia zmien a úpravy v projektoch.

    • zaujímavé finančné ohodnotenie
    • odmeny pri výročiach
    • dovolenková a vianočná odmena
    • bonus za dochádzku až do výšky 100 € mesačne
    • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne
    • poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne
    • akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, Vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    strojnícke, technické

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

    Ostatné znalosti

    Microsoft Word - Pokročilý
    Microsoft Excel - Pokročilý
    Microsoft PowerPoint - Pokročilý
    AutoCAD - Pokročilý
    Pro/ENGINEER - Pokročilý

    Vodičský preukaz

    B

    Počet rokov praxe

    1

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    • zodpovednosť
    • aktívny prístup
    • časová flexibilita
    • tímovosť

    ✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
    ✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
    ✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
    ✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
    ✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
    ✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Mgr. Karolína Kovácsová
    Tel.: +421918735724
    E-mail: poslať životopis
    ID: 3359851  Megjelentetés dátuma: 12.4.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Mesačne od 740,- € do 1600,- € (v závislosti od praxe a odborných skúsenosti) + prémie, bonusy, odmeny