Strojný zámočník- ručné rovnanie v Poprade

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
V ČASOVEJ MZDE základná zložka mzdy od 3,88€/hod. do 4,36€/hod. a v ÚKOLOVEJ MZDE základná zložka mzdy od 3,88€/Nhod. do 4,36€/Nhod.+ prémie, bonusy, odmeny a príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  1. Opracováva strojné súčasti pilovaním, rezaním, sekaním, vyrovnávaním, ohýbaním, vŕtaním a vystruhovaním s dôrazom na zachovanie požadovaného tvaru, rozmerov a povolených odchýlok podľa technického výkresu.
  2. Zostavuje jednotlivé časti strojov a strojných zariadení.
  3. Vykonáva jednoduché opravy a údržbu zverených strojov a zariadení. Má platné všetky certifikáty, potrebné pre výkon svojej profesie.

    Pre výkon práce je potrebný kurz DG-2, DG-3.

  1. Zaujímavé finančné ohodnotenie.
  2. Odmeny pri výročiach,dovolenková a vianočná odmena.
  3. Bonus za dochádzku až do výšky 100 € mesačne.
  4. Vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne.
  5. Poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne. Akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je POPRAD.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štrukturovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú kontaktnú adresu do 9.5.2018. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Zodpovednosť, časová flexibilita, manuálna zručnosť a znalosť čítania výkresovej dokumentácie.

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Zelinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3358483  Megjelentetés dátuma: 11.4.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: V ČASOVEJ MZDE základná zložka mzdy od 3,88€/hod. do 4,36€/hod. a v ÚKOLOVEJ MZDE základná zložka mzdy od 3,88€/Nhod. do 4,36€/Nhod.+ prémie, bonusy, odmeny a príplatky.