Zvárač (metóda zváravania 141, 136)

okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Stará Ľubovňa
Termín nástupu
agreement
Mzdové podmienky (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zváranie nákladných vagónov a ich podzostáv, zváranie podvozkov a zváranie oceľových konštrukcií,
  • používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedať za ich správne nastavenie a používanie,
  • dodržiavať technické postupy a programy zvárania.
  • Požadovaná minimálna kvalifikácia podľa EN ISO 9606-1 141 a 136 .

  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • odmeny pri výročiach,
  • dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku až do výšky 100 € mesačne,
  • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne,
  • poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne,
  • akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, Vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.
  • Informácie o výberovom konaní

    V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem. Prípadne kliknite na "Poslať životopis" a bude nám doručený. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou

    Počet rokov praxe

    2

    Spoľahlivosť, precíznosť, praktické myslenie.

    ✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
    ✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
    ✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
    ✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
    ✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
    ✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Zelinová
    E-mail: poslať životopis
    ID: 3310537  Megjelentetés dátuma: 14.2.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300