Manažér BU

Miesto práce
Štefánikova 887/53 Poprad, okres Poprad
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Business Unit manažér riadi a organizuje procesy príslušného BU (prevádzky).

Hlavnou pracovnou náplňou uvedenej pozície je:
- Denne organizovať a riadiť procesy na zverenom BU,
- zodpovedať za plnenie mesačných operatívnych plánov výroby čo sa týka množstva a kvality,
- organizovať výrobu na BU v súlade s ročným a operatívnym plánom so zabezpečením príslušných výrobných a ľudských kapacít,
- spolupracovať pri pláne prípravy a vzdelávania zamestnancov,
- zodpovedať za pravidelné plánovanie personálnych a strojných kapacít,
- zodpovedať za rovnomerné plnenie plánu výroby, odvádzanie normohodín a odhlasovanie výroby v SAP,
- kontrolovať včasné uzatváranie výrobných zákaziek prevádzky v SAP,
- prostredníctvom operátorov sledovať stav plánovania termínov výrobných zákaziek v SAP, ich materiálne zabezpečenia, upozorňovať na riziká a sledovať ich odstránenie,
- kontrolovať, aby na pracoviskách bola k dispozícii všetka potrebná a platná výrobná dokumentácia,
- kontrolovať dodržiavanie pracovnej a technologickej disciplíny,
- vykonávať operatívne zásahy do výrobného procesu v nevyhnutných prípadoch (zmena plánu v priebehu mesiaca, nedodanie materiálovej položky v potrebnom množstve a termíne, nepredpokladaná neprítomnosť zamestnancov na zmene, porucha stroja a strojného zariadenia).

Spoločnosť v rámci starostlivosti o zdravie zamestnancov a ich stabilizáciu ponúka:
- Prácu v stabilnej a perspektívnej spoločnosti,
- pružnú pracovnú dobu,
- dovolenkovú a vianočnú odmenu,
- možnosť ďalšieho kariérneho rastu,
- školenia (vrátane jazykových kurzov),
- zabezpečené stravovanie pre zamestnancov priamo v areáli spoločnosti,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- palivovú kartu,
- poukážky na relax 2x do roka,
- vstup do fitness za 10% cenu,
- spoločnosť organizuje pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov spoločné zaujímavé podujatia,
- spoločnosť ponúka v rámci benefitov aj množstvo ďalších zliav v regióne.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Poprad
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štrukturovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Kandidát musí spĺňať nasledujúce kritériá:
- Minimálne 2 rokov praxe v strojárskej výrobe,
- ovládanie strojárskej výkresovej dokumentácie,
- riadiace schopnosti, komunikačné schopnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, orientácia na výsledok.

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3088271  Megjelentetés dátuma: 14.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou