Farmaceutický laborant

TATRANSKÁ DIAKONIA, s.r.o.

Miesto práce
Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800,- EUR / resp. dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Voľný predaj zdravotníckeho materiálu a doplnkového sortimentu;
- Vydávanie liekov neviazaných na lekársky predpis;
- Práca s pokladňou;
- Spracovanie dokladov pre zdravotné poisťovne;
- Preberanie, uskladnenie a dopĺňanie tovaru;
- Zisťovanie chýb a závad v dodávkach;
- Sledovanie expirácie sortimentu;
- Evidencia prevádzkových záznamov v súvislosti s uskladnením sortimentu;
- Výkon a evidencia činností podľa sanitačného programu lekárne.

Súkromná - nie sieťová - lekáreň;
Pokojná práca v novej, malej prevádzke a príjemnom prostredí;
Príplatky k platu v zmysle zákonníka práce;
Stravné lístky;
8-hodinová pracovná doba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný, spoľahlivý a samostatný prístup k práci.
Vodičký preukaz sk. B výhodou.

TATRANSKÁ LEKÁREŇ - Štrbské Pleso je málá privátna (nie sieťová) lekáreň v zdravom príjemnom prostredí Vysokých Tatrier. Základom jej činnosti je výdaj predovšetkým voľnopredajných liekov pre návštevníkov Štrbského Plesa a jeho obyvateľov. Lekáreň taktiež zásobuje externých odberateľov - zabezpečuje dodávky predpisovaných ako aj voľnopredajných liekov a zdravotnáckych pomôcok okolitým zariadeniam sociálnych služieb a ich klientom.
ID: 3620227  Megjelentetés dátuma: 18.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800,- EUR / resp. dohodou