Kuchár / pomocný kuchár

TATRAMARKET POPRAD, s. r. o.

Soul Restaurant, Starý Smokovec 18095, 062 01 Vysoké Tatry, okres Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovanie ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, oblohy, raňajky).
Vykonávanie pomocných prác pri príprave a servírovaní teplých a studených jedál.
Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Kontrola kvality hotových jedál.
Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.

Práca v stabilnej firme v mladom kolektíve.

Prosíme o uvedenie pracovnej pozície "kuchár / pomocný kuchár" do predmetu e-mailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, spoľahlivosť, iniciatívnosť, chuť a ochota pracovať.

Firma zaoberajúca sa správou a údržbou budov.
Reštauračná / pohostinská činnosť v horskom prostredí vedľa lanovky na Hrebienok.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3329067  Megjelentetés dátuma: 7.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou