Projektový manažér

TATRALIFT a.s.

Miesto práce
Kežmarok
Termín nástupu
01.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
mesačná mzda 1600,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie „Základného dokumentu“, ktorý stanovuje
o cieľ projektu,
o zdroje a ich limitné hodnoty ( náklady na materiál a externé výkony, plánované normohodiny, náklady na montáž ....),
o termíny - základné míľniky pre všetky etapy plnenia projektu podľa uzatvorenej Zmluvy o dielo (ZoD),
- riadenie projektového tímu, ktorý je vymenovaný GR zo zástupcov jednotlivých útvarov a.s.,
- vypracovanie veľmi podrobného harmonogramu plnenia vrátane predvýrobných etáp, plánovacích činností, nákupu, externých výkonov, montáže a odovzdania (až do úrovne termínov objednávania materiálu resp. externých výkonov),
- definovanie rizík a návrhy opatrení na ich elimináciu,
- koordinácia interných procesov pri plnení ZoD,
- vedenie pravidelných porád projektového tímu a sledovanie plnenia harmonogramu,
- v prípade omeškania s ktorýmkoľvek termínom podrobného harmonogramu spoločne s projektovým tímom prijať resp. navrhnúť vedeniu opatrenia na elimináciu,
- koordinácia prípravy materiálov na expedíciu,
- koordinácia montáže,
- monitorovanie a dokumentovanie projektu ,
- sledovanie priebežných nákladov voči kalkulácii, v spolupráci s projektovým tímom navrhovanie riešenia na úspory,
- zvažuje nutnosť informovania zákazníka v prípade, že došlo k významnému omeškaniu pri niektorom míľniku a hrozí omeškanie celého projektu,
- pracovná pozícia vyžaduje časté cestovanie.

- pružný pracovný čas,
- možnosť trvalého zamestnania

Spolu so žiadosťou prosím zaslať súhlas na spracovanie osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ alebo stredoškolské vzdelanie technického zamerania, praktické skúsenosti v oblasti medzinárodného obchodu v rozsahu 3 – 5 rokov, základné znalosti v oblasti ekonómie a obchodného práva vítané.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- veľmi dobré organizačné schopnosti,
- cieľavedomý typ s orientáciou na výsledky
- systematickosť riadenia,
- flexibilita

Kompletná dodávka horských dopravných zariadení a to: lyžiarskych vlekov, visutých lanoviek a nekonvenčnej dopravy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3621976  Megjelentetés dátuma: 15.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: mesačná mzda 1600,- EUR