Zmenový údržbár/zámočník

TATRAKON spol. s r.o.

Miesto práce
Alžbetina, Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,80 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skladá a zoraďuje linky vo výrobe pomazánok, hotových jedál a v prípade potreby je nápomocný na stredisku etiketácia, poruchy odstraňuje podľa potreby a poruchy ktoré sa nedajú odstrániť okamžite nahlási svojmu nadriadenému, počas pracovnej zmeny robí 4x tlakovú skúšku na plechoviciach , počas dní keď výrobná linka nie je v prevádzke robí na nej údržbu podľa vopred určeného plánu, zabezpečuje, aby rezné nože, šajby boli stále nabrúsené tak, ako to vyžaduje technológia výroby, zodpovedá za poriadok v pridelenej dielni a šetrí zverené nástroje, náradie a zverené ochranné pomôcky, dodržiava predpisy na zaistenie BOZP, PO, SVP a HACCP a zúčastňuje sa periodických školení, kontroluje strojné zariadenia podľa vopred určeného harmonogramu kontrol o čom vedie evidenciu, kontroluje a nastavuje signovacie zariadenia (dátum, druh výrobku, čas) vo výrobe a etiketácii, je zodpovedný za uloženie náradia, pomôcok a súčiastok po servisných úkonoch vo výrobných priestoroch tak, aby nedošlo ku znehodnoteniu výrobku, ale aj výrobného zariadenia, plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

k základnej mzde budú vyplácané prémie až do výšky 25%, odmeny pri pracovných a životných jubileách, odmeny pri odpracovaní plného pracovného fondu, príplatok za poobednú zmeny, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok zo sociálneho fondu, zľavy na vlastné výrobky v podnikových predajniach, ďalšie benefity dojednané v Kolektívnej zmluve

ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zámočník

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

zodpovednosť, samostatnosť, zdravotná spôsobilosť na prácu v potravinárstve (zdravotný preukaz), zručnosť

TATRAKON spol. s r.o. je slovenská konzerváreň, ktorá stojí za obľúbenými nátierkami a legendárnou omáčkou na špagety Morca-della. S viac ako 80 ročnou tradíciou je jedným z najväčších výrobcov trvanlivých nátierok a hotových jedál na Slovensku.
Spoločnosť zamestnáva okolo 80 zamestnancov, ktorí výraznou mierou prispievajú k úspešnému fungovaniu podniku, ktorého výrobný areál o rozlohe 6400m2 sa nachádza v priemyselnom parku Poprad – Matejovce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3643433  Megjelentetés dátuma: 12.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,80 €/hod.