Mzdový účtovník/účtovník

TATRAKON spol. s r.o.

Miesto práce
Poprad-Matejovce
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac+ kvartálne odmeny vo výške 30% z hrubej mzdy V prípade odborne zdatného účtovníka, mzdové podmienky dohodou !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skúsenosti v oblasti mzdového účtovníctva
- znalosť legislatívy týkajúcej sa miezd a daní
- podvojné účtovníctvo v súlade s postupmi o účtovaní a rámcovej účtovej osnovy
- spracovanie daňovej agendy a odsúhlasenie účtov
- podpora uzávierkových činností a finančného výkazníctva
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- schopnosť pracovať v tíme, spolupracovať s oddeleniami
- zmysel pre detail
- ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.

služobný telefón,
- dlhodobá a stabilná práca v etablovanej spoločnosti
- služobný telefón
- zľavy pri nákupe výrobkov spoločnosti
- kvartálne odmeny vo výšky 30% z hrubej mzdy
- odmeny pri pracovných a životných jubileách
- príspevok zamestnávateľa na dôchodkové sporenie
- obedy za 0,05 EUR
- ďalšie benefity dojednané v Zamestnaneckej dohode

ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, spoľahlivosť, lojalita

TATRAKON spol. s r.o. je slovenská konzerváreň, ktorá stojí za obľúbenými nátierkami a legendárnou omáčkou na špagety Morca-della. S viac ako 80 ročnou tradíciou je jedným z najväčších výrobcov trvanlivých nátierok a hotových jedál na Slovensku.
Spoločnosť zamestnáva okolo 80 zamestnancov, ktorí výraznou mierou prispievajú k úspešnému fungovaniu podniku, ktorého výrobný areál o rozlohe 6400m2 sa nachádza v priemyselnom parku Poprad – Matejovce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3640076  Megjelentetés dátuma: 1.2.2024  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac