Zamestnankyňa vlastnej ochrany

TATRAKON spol. s r.o.

Miesto práce
Poprad-Matejovce
Termín nástupu
15.11.2020
650 - 750 EUR/mesiacmožnosť prehodnotenia mzdy po skúšobnej dobe odmeňovanie hodinovou mzdou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje ochranu majetku spoločnosti
- vedie evidenciu vstupu a výstupu osôb a dopravných prostriedkov
- vykonáva pravidelné alebo náhodné prehliadky a kontroly
- vykonáva kontrolu a vedie evidenciu vstupu a výstupu osôb a dopravných prostriedkov
- kontroluje nenarušenosť oplotenia areálu spoločnosti, jeho poškodenia a neoprávneného vstupu osôb, resp. nelegálneho vynášania majetku spoločnosti
- aktívne zisťuje možnosti vzniku požiarov, výbuchov a prevádzkových havárií
- vybavuje a eviduje odoslanú poštu a došlú poštu a zabezpečuje jej rozdelenie v spoločnosti
- plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

- dlhodobé zamestnanie v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- práca na 1 zmenu počas pracovného týždňa od 8:00 do 16:00 hod.
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- odmeny pri pracovných a životných jubileách
- odmeny pri odpracovaní plného pracovného fondu
- zamestnanecké stravovanie už od 0,05 €
- ďalšie benefity dojednané v Kolektívnej zmluve

Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- preukaz odbornej spôsobilosti typu S
- trestná bezúhonnosť
- zodpovednosť
- zdravotná a psychická spôsobilosť na prácu v oblasti súkromnej bezpečnosti
- vodičský preukaz B výhodou

TATRAKON spol. s r.o. je slovenská konzerváreň, ktorá stojí za obľúbenými nátierkami a legendárnou omáčkou na špagety Morca-della. S viac ako 80 ročnou tradíciou je jedným z najväčších výrobcov trvanlivých nátierok a hotových jedál na Slovensku.
Spoločnosť zamestnáva okolo 80 zamestnancov, ktorí výraznou mierou prispievajú k úspešnému fungovaniu podniku, ktorého výrobný areál o rozlohe 6400m2 sa nachádza v priemyselnom parku Poprad – Matejovce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1344166  Megjelentetés dátuma: 16.10.2020  Alapbér (bruttó): 650 EUR/mesiac