Predavač/ka

TATRAKON spol. s r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
01.09.2019/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,55 €/hod. + motivačná zložka z dosiahnutých tržieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj potravinárskeho tovaru, fyzicky preberá tovar, kontroluje dodaný tovar v množstve, záručnej dobe a sortimente podľa objednávky, zodpovedá za spracovanie dokladov na príjem a výdaj tovaru, zabezpečuje precenenie tovaru pred ukončením záručnej doby, spolupodieľa sa na tvorbe sortimentu a zvyšovaní predaja, má hmotnú zodpovednosť

zo sociálneho fondu, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, zvýhodnený predaj firemných výrobkov, odmeny pri životných a pracovných jubileách, odmeny pri odpracovaní plného pracovného fondu, ďalšie benefity dojednané v Kolektívnej zmluve

ďakujeme všetkým záujemcom o pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

predavačka

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

prax s predajom mäsa vítaná, dôveryhodnosť, presnosť, dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť

TATRAKON spol. s r.o. je slovenská konzerváreň, ktorá stojí za obľúbenými nátierkami a legendárnou omáčkou na špagety Morca-della. S viac ako 80 ročnou tradíciou je jedným z najväčších výrobcov trvanlivých nátierok a hotových jedál na Slovensku.
Spoločnosť zamestnáva okolo 80 zamestnancov, ktorí výraznou mierou prispievajú k úspešnému fungovaniu podniku, ktorého výrobný areál o rozlohe 6400m2 sa nachádza v priemyselnom parku Poprad – Matejovce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1238362  Megjelentetés dátuma: 19.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,55 €/hod. + motivačná zložka z dosiahnutých tržieb