Chyžná / upratovačka

TATRA UNITED CORPORATION, a.s.

Miesto práce
Nálepkova 1, Piešťany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
3,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Upratovanie a príprava hotelových izieb
• Upratovanie verejných priestorov hotela
• Dodržiavanie čistoty vo všetkých priestoroch hotela vrátane reštaurácie, hotelovej lobby a kongresových priestorov

Informácie o výberovom konaní

Informácie o pracovnom mieste: 0907 637 483

Pre informácie ohľadom pracovného miesta volajte v pracovné dni v čase od 08:00 hod. do 15:30 hod.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

TATRA UNITED CORPORATION je privátna akciová spoločnosť založená v roku 1994, pôvodne určená na prevádzkovanie jedného bratislavského hotela. Postupne spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť v oblasti cestovného ruchu tak, že v súčasnosti vlastní a prevádzkuje tri hotely v Bratislavskom a Trnavskom regióne.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3756180  Megjelentetés dátuma: 2.7.2020  Alapbér (bruttó): 3,5 EUR/hod.