Marketing Manager, Hotel Tatra****

TATRA UNITED CORPORATION, a.s.

Miesto práce
Hotel Tatra, Námestie 1. mája, Staré Mesto
Termín nástupu
1.5.2019
od 1.200,- € brutto, finálna mzda sa odvíja od schopností a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Určovanie marketingových stratégií v záujme zvýšenia konkurencieschopnosti hotela
• Zostavovanie marketingového plánu, vyhodnocovanie marketingových aktivít, analýza planenia cieľov
• Zabezpečenie efektívnej komunikácie značky a spoločnosti, zvyšovanie znalosti značky a lojality spotrebiteľov
• Riadenie a spolupráca na všetkých marketingových aktivitách, organizácia firemných eventov
• V spolupráci s vedúcimi ostatných úsekov vytvárať, resp. upravovať prvky marketingového mixu tak, aby čo najlepšie uspokojovali želania hostí, a tým zabezpečovali maximálnu vyťaženosť kapacity hotela
• Komunikácia s dodávateľskými reklamnými a mediálnymi agentúrami a médiami, zabezpečovanie reklamných priestorov a cenových ponúk na inzercie, dohadovanie spoluprác s mediálnymi agentúrami a médiami, navrhovanie a schvaľovanie inzercií
• Zabezpečovanie reklamných a grafických podkladov, príprava podkladov a tvorba obsahu pre inzercie a komunikácia s grafikmi, príprava, spracovanie, úpravy a produkcia propagačných materiálov a tlačív, objednávanie reklamných predmetov a interných tlačovín
• Online Marketing, spravovanie profilov na sociálnych sieťach, spravovanie webovej stránky hotela – práca s Word Press, online kampane, PR články, newsletter

• Rozmanitá a kreatívna práca v mladom kolektíve
• Možnosť sebarealizácie
• Dlhoročné pôsobenie na trhu
• Najlepšia samostatná kancelária v budove :)
• Množstvo benefitov v rámci spoločnosti TUC, a.s. (zľavy v reštauráciach, hoteloch, lístky do divadla, atď.)
• V prípade potreby home office

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov po 01.04.2019

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
WordPress - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme flexibilnú, samostatnú, spoľahlivú, kreatívnu a proaktívu osôbku so zmyslom pre detail.

TATRA UNITED CORPORATION je privátna akciová spoločnosť založená v roku 1994, pôvodne určená na prevádzkovanie jedného bratislavského hotela. Postupne spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť v oblasti cestovného ruchu tak, že v súčasnosti vlastní a prevádzkuje tri hotely v Bratislavskom a Trnavskom regióne.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3617404  Megjelentetés dátuma: 8.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1.200,- € brutto, finálna mzda sa odvíja od schopností a skúseností uchádzača