Recepčný/recepčná v Hoteli Tatra ****, Bratislava (s ubytovaním)

TATRA UNITED CORPORATION, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 000 - 1 300 EUR/mesiac+ príplatky za sviatky a víkendy, + zaujímavé motivačné prémie na základe výkonu práce, + ročné odmeny. Priemerná čistá mzda cca 1.000,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-práca v 24 hodinovej prevádzke s hotelovým systémom Hores -„check-in“ a check-out“ hostí
-práca na 12 hodinové zmeny, nočné zmeny a zmeny aj počas víkendov a sviatkov
-vystavovanie účtov, práca s hotovosťou, platobným terminálom, nočná uzávierka
-vybavovanie telefonických aj online rezervácii
-komplexná starostlivosť o hotelových hostí (vybavovanie požiadaviek hostí, poskytovanie informácií a cenách a službách, pomoc pri riešení reklamácií hostí)
-aktívna komunikácia v anglickom jazyku
-aktívna komunikácia s ostatnými úsekmi hotela
-zodpovednosť za dosahovanie maximálnej spokojnosti hostí

Možnosť ubytovania priamo v hoteli
Bezplatné parkovanie pre zamestnancov
Multisport karta
Práca v príjemnom kolektíve
Zamestnanecká strava
Zľavy na služby v spoločnosti TATRA UNITED CORPORATION, a.s.
Časová flexibilita

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v spoločnosti Tatra United Corporation, a.s.
Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zmysel pre zodpovednosť, spoľahlivosť a detail
Proklientsky prístup
Práca s hotelovým systémom Hores výhodou
Precíznosť, tímovosť, samostatnosť
Flexibilita a motivácia
Jazykové a osobnostné predpoklady na veľmi vysokej úrovni
Komunikačné schopnosti
Príjemné profesionálne vystupovanie
Ovládanie anglického jazyka je podmienkou
Chuť do práce

TATRA UNITED CORPORATION je privátna akciová spoločnosť založená v roku 1994, pôvodne určená na prevádzkovanie jedného bratislavského hotela. Postupne spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť v oblasti cestovného ruchu tak, že v súčasnosti vlastní a prevádzkuje tri hotely v Bratislavskom a Trnavskom regióne.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2206737  Megjelentetés dátuma: 5.6.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac