Sekretárka/office manager

TATRA UNITED CORPORATION, a.s.

Miesto práce
Rozálka 9, Pezinok, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - bude predmetom osobného pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovať telefonický styk do aj zo spoločnosti, obsluha kopírovacieho stroja, príprava a spracovanie korešpondencie podľa pokynov vedenia spoločnosti, práca s internetom a príprava podkladov pre ostatné oddelenia, kontrola dostatku, objednávanie a preberanie spotrebného materiálu a iné, s vedením sekretariátu súvisiace práce podľa pokynov vedenia spoločnosti.

- Vedenie pokladne: príjem, výdaj a evidencia hotovosti v pokladni na drobné výdaje, príprava pokladničných podkladov pre účtovníctvo.

- Príprava podkladov pre účtovníctvo a úzka spolupráca s centrálnym ekonomickým oddelením spoločnosti: vystavovanie faktúr, refakturácia nákladov (vytváranie tabuliek v excel programe), evidencia faktúr, vystavovanie bankových príkazov, príprava mzdových podkladov, evidencia pohľadávok a evidencia neperiodických platieb a iné, s prípravou podkladov pre účtovníctvo súvisiace práce podľa pokynov účtovníčky a vedenia spoločnosti.

- Poštový a bankový styk: denné preberanie poštových zásielok a ich evidencia, podaj poštových zásielok na pošte podľa potreby, internet banking.

- Vedenie skladového hospodárstva areálu (spotrebné suroviny)

- Sumarizovanie tržieb za jednotlivé úseky

- Sumarizovanie a porovnávanie štatistík vývoja cien jednotlivých produktov od dodávateľov

- Komunikácia s príslušnými úradmi (samospráva, zdravotné poisťovne a soc. poisťovňa)

- Zodpovednosť za plynulý chod kancelárie Generálneho riaditeľa

- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- atraktívne prostredie nového hotela, jazdeckého areálu
- zamestnanecká strava
- možnosť ubytovania
- množstvo benefitov v rámci spoločnosti TUC, a.s.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, fakturácia, personalistika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovednosť
- Komunikácia
- Flexibilita
- Samostatnosť

TATRA UNITED CORPORATION je privátna akciová spoločnosť založená v roku 1994, pôvodne určená na prevádzkovanie jedného bratislavského hotela. Postupne spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť v oblasti cestovného ruchu tak, že v súčasnosti vlastní a prevádzkuje tri hotely v Bratislavskom a Trnavskom regióne.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1592294  Megjelentetés dátuma: 4.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou - bude predmetom osobného pohovoru