Strojník (bager/nakladač)/Vodič (nákladné auto s hydraulickou rukou IVECO - kontajner

Tatra Haus, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 500 EUR/mesiacPlatové podmienky ako aj druh pracovného pomeru osobne na základe vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do nášho tímu:
Konkrétne potrebujeme strojník/vodič na obsluhu:
- bager/nakladač JCB 1CX
- nákladné auto s hydraulickou rukou IVECO (kontajnerový nosič)
Venujeme sa kompletnej výstavbe rodinných domov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Počiatky spoločnosti siahajú do roku 1992, keď sme ako živnostníci naberali prax a skúsenosti v Škandinávskych krajinách. Z toho vyplýva, že Tatra Haus, s.r.o je opradená viac ako 20 ročnými skúsenosťami.

Hlavnou činnosťou spoločnosti Tatra Haus, s.r.o. je výstavba rodinných domov. Pri realizácii stavieb využívame najnovšie trendy a technológie dostupné na trhu. Našim cieľom je individuálny prístup a maximálna spokojnosť každého klienta.

KVALITA, to je to, čo je pre nás prioritné. Preto kladieme vysoký dôraz na jednotlivé procesy výstavby, používame osvedčené a certifikované materiály a zamestnávame kvalifikovaných pracovníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4136661  Megjelentetés dátuma: 5.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac