Chatbot Developer

Miesto práce
Bratislava
V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1600 € brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

Koho hľadáme?

Front-endového vývojára, ktorý:

· je schopný analyzovať prichádzajúce požiadavky
· je ochotný učiť sa nové technológie
· je schopný pracovať v dynamickom bankovom prostredí
· chce zúžitkovať svoje doterajšie skúsenosti pri realizácii nových projektov
· je úprimný v diskusiách nad požiadavkami a náročný pri ich implementácii
· myslí na potreby a požiadavky bankových klientov
· sa vie zamerať na detail aj z pohľadu širokej perspektívy

Náplň práce

· Analýza a implementácia front-endových riešení pre bankové aplikácie
· Tvorba analytickej a technickej dokumentácie
· Participácia na tvorbe stratégie a roadmap pre rozvoj systému
· Proaktívna komunikácia s našimi business partnermi
· Proaktívna komunikácia s našimi IT partnermi
· Podpora testovania a prevádzky systému
· Ladenie perfomance

Budeš súčasťou oddelenia distribučných kanálov. Naše oddelenie sa zameriava na inovácie, pracuje s modernými technológiami a aktívne sa zúčastňuje na realizácii atraktívnych projektov v rámci banky.
Flexibilita je naša každodennosť, ale máme radi systematickosť a precíznosť. Zažiješ aktívnu spoluprácu s ďalšími tímami podieľajúcimi sa na dodávke a prevádzke riešení.

Čo vám ponúkame?

Ďalšie výhody:
· Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
· Atraktívne kariérne príležitosti
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
· Možnost rotácií v rámcí RB Group
· Práca so skúsenými lídrami
· Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky – balík služieb Tatra Personal, úvery, zmenárenské služby
· Motivačné nadštandardné ohodnotenie
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
· Dovolenka Plus

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Požadované vzdelanie v oblasti informatiky alebo matematiky.

Aký je ideálny kandidát?

Čo očakávame od ideálneho kandidáta?

· Pokročilá znalosť vývoja webových aplikácií: JavaScript, HTML, CSS, SQL
· Schopnosť analyzovať prichádzajúce požiadavky
· Schopnosť navrhovať spôsob implementácie požiadaviek
· Skúsenosti s KQuery, Ajax, jQuery, JSON, XML, Node.js
· Skúsenosti s Java vývojom
· Komunikatívnosť
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník
ID: 3596816  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1600 € brutto pri plnom úväzku.