IT Architekt

Miesto práce
Bratislava
V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 2100 € brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

Architekt pre SW vývoj pracuje v tíme na celom vývojovom cykle projektu v oblasti SW aplikácií, primárne sa zameriava sa na analýzu požiadaviek zadávateľa a návrh komplexného riešenia alebo vybraných častí systému. Úzko spolupracuje so zadávateľom požiadaviek a s celým projektovým tímom (analytici, developeri, konzultanti, project management).

Konkrétna náplň práce:
  • Návrh architektúry a analýza riešenia pre požiadavky na zmenu alebo vývoj nových aplikácií:
  • detailný a zrozumiteľný popis riešenia pre zadávateľa
  • návrh a detailná dokumentácia integrácie
  • vytvorenie UML diagramov
  • príprava nacenenia
  • účasť na tvorbe plánu realizácie
  • súčinnosť pri vývoji aplikácie, participácia na riešení chýb identifikovaných počas vývoja, testovania
  • príprava podkladov pre projektové riadenie

  • Spolupráca pri špecifikovaní požiadaviek zadávateľom, vyjasňovanie požiadaviek, identifikácia možných dopadov na existujúce procesy
  • Oboznámenie sa, dodržiavanie, prípadne participácia na tvorbe IT štandardov a cieľovej Enterprise architektúry
  • Udržiavanie aktuálnej aplikačnej dokumentácie v rámci štandardov banky
  • Sledovanie informačných zdrojov a návrh nových ideí, ktoré majú dopad na IT a obchodnú stratégiu
  • Podpora biznisu a IT prevádzky pri identifikovaní a riešení chýb v živej prevádzke

Čo vám ponúkame?

Finančné benefity:

· V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania
· Minimálna nástupná mzda: 2100 € brutto pri plnom úväzku
· Fixný pozičný príplatok platný od začiatku pracovného pomeru
· Atraktívny bonusový systém

Ďalšie benefity:
  • neustále zvyšovanie kvalifikácie
  • práca na TOP bankovych projektoch s najnovšími IT systémami
  • možnosť kariérneho rozvoja smermi: a) expert , b) líniový management
  • vedenie účtu zadarmo
  • zvýhodnené úrokové sadzby produktov Tatrabanky
  • 100 % zľava z poplatku za úver
  • príspevok na zdravie
  • príspevok do 3. piliera
  • dni dovolenky navyše s programom - Dovolenka PLUS
  • variabilné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Aký je ideálny kandidát?

  • Min. 3-ročná prax v oblasti analýz SW aplikácií
  • Pokročilá znalosť anglického jazyka
  • Skúsenosti s návrhom a imlementáciou riešení s viacvrstvovou servisne orientovanou architektúrou
  • Orientácia v objektovo orientovanej analýze a návrhoch (UML)
  • Znalosť metodiky SW vývoja vítaná
  • Analytické myslenie, schopnosť pracovať samostatne a riešiť problémy
  • Zodpovednosť, tímovosť, flexibilita, proaktívny prístup k úlohám
  • Motivácia sledovať trendy a vzdelávať sa v nových technológiách
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník
ID: 3464159  Megjelentetés dátuma: 6.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 2100 € brutto pri plnom úväzku.