Právnik pre pre oblasť elektronického bankovníctva a IT

Miesto práce
Bratislava
V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 1300 € brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

Hľadáme nového kolegu pre pre oblasť elektronického bankovníctva a nákupu IT technológií.

Jeho náplňou práce bude:
  • poskytovanie právnej podpory v oblasti :
elektornického bankovníctva a elektronického obchodu
  • poskytovanie právnej podpory v oblasti nákupu IT a všeobecného nákupu
  • poskytovanie právnej podpory v oblasti licenčného práva
  • vypracovávanie právnych stanovísk, rozborov, analýz, zmluvnej dokumentácie
  • rokovania s internými a externými klientami

Čo vám ponúkame?

Finančné benefity:

· V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania
· Minimálna nástupná mzda: 1300 € brutto pri plnom úväzku
· Fixný pozičný príplatok platný od začiatku pracovného pomeru
· Atraktívny bonusový systém

Ďalšie benefity:
· Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
· Atraktívne kariérne príležitosti
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
· Možnost rotácií v rámcí RB Group
· Práca so skúsenými lídrami
· Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky – balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
· Extra dovolenka za každý odpracovaný rok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Aký je ideálny kandidát?

· vynikajúca znalosť AJ vrátane právneho AJ,
· analytické myslenie, záujem o IT,
· prezentačné zručnosti, schopnosť samostatnej práce, rozhodnosť, iniciatíva a dynamika v konaní, záujem o rozvoj a rast.
· prax v danej oblasti v trvaní min. 3 roky, prax v bankovej oblasti vítaná.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník
ID: 3390294  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 1300 € brutto pri plnom úväzku.