IS Security špecialista senior

Miesto práce
Bratislava
V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 2500 € brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

Zameranie: Cloud a IS Risk management
Náplň práce
  • definovanie smerníc a štandardov a implementovanie IT Risk managementu v TB
  • analýza bezpečnosti informačných systémov a projektov
  • návrh a plánovanie budúceho rozvoja bezpečnostnej infraštruktúry
  • definovanie dizajnu bezpečnosti informačných systémov (Security Architekt)
  • odhaľovanie a riešenie bezpečnostných incidentov
  • návrh architektúry, správa, konfigurácia, monitorovanie:
o bezpečnostnej politiky
o bezpečnostných štandardov a postupov
o systémov silnej authentifikácie
o IS Risk managementu
o a správa externých cetifikátov pre prístupové externe kanály (kontakt, chat, moja/Internet banking, www, RS, MPI)
  • podieľanie sa na implementovaní biznis a IT projektov z hľadiska architektúry a implementovania IT Bezpečnosti, Logovania a správy používateľov
  • aktívna a úzka spolupráca na SDLC procese (Software development life cycle)
  • člen architektonickej komunity, zodpovedný za bezpečnosť
  • Implementácia DREAD modelu v rámci architektonickej komunity
  • kontinuálne vzdelávanie v oblasti bezpečnosti IS
  • riadenie bezpečnostných častí projektov
  • priaktívne vyhľadávanie a implementácia nových bezpečnostných prvkov

Čo vám ponúkame?

· Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
· Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
· Atraktívne kariérne príležitosti
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
· Možnost rotácií v rámcí RB Group
· Práca so skúsenými lídrami
· Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky – balík služieb Tatra personal, úvery,
zmenárenské služby
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
· Extra dovolenka za každý odpracovaný rok
· Flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Aký je ideálny kandidát?

  • 4 roky praxe v oblasti bezpečnosti IS
  • špecializácia v viacerých z oblastí:
  • bezpečnosť operačných systémov Windows, UNIX, Linux, OS/400
  • bezpečnosť aplikácií, middleware, databázových systémov
  • bezpečnosť siete a komunikačných systémov
  • bezpečnosť prístupu k údajom, prenosu, ukladania a likvidacie údajov
  • bezpečnosť serverov, pracovných staníc, mobilných zariadení a infraštruktúry
  • skúsenosti s vývojom a prevádzkou IS pre bankové prostredie
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník
ID: 3389454  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 2500 € brutto pri plnom úväzku.