Segmentový manažér

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

Úlohou nášho oddelenia je prevziať zodpovednosť za kontinuálny nárast profitability vybraného segmentu a rast trhového podielu banky vo vybranom segmente.

Náplň práce v rámci ponúkanej pozície je najmä:
  • ovplyvnenie zážitku klienta
  • vytváranie stratégie klientského segmentu
  • generovanie a implementácia nápadov
  • hľadanie cesty ako zvýšiť spokojnosť klientov vo vašom segmente
  • v spolupráci s jednotlivými útvarmi realizovať zmeny v klientskom segmente
  • sledovať trendy v bankovníctve a životný cyklus klientov, ktorým zjednodušujete život a prinášate užitočnejšie služby
  • participácia na vzdelávaní a marketingovej podpore segmenu
  • zodpovednosť za zabezpečenie odlíšiteľnej kvality segmentu v konkurenčnom prostredí

Čo ponúkame my:

  • prácu, ktorá bude mať zmysel a Vaše dobré nápady skutočne zrealizujete
  • dizajnovanie klientskych zážitkov s bankou
  • tímovú prácu, ktorá vás bude baviť rovnako ako nás

Čo vám ponúkame?

Naše nefinančné benefity zahŕňajú:
  • neustále zvyšovanie kvalifikácie
  • možnosti kariérneho rastu
  • prácu pod vedením skúsených lídrov

K finančným benefitom patrí:
  • zvýhodnené využívanie produktov Tatrabanky
  • príspevok na zdravie
  • príspevok do 3. piliera
  • dni dovolenky na navyše s programom - Dovolenka PLUS

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Aký je ideálny kandidát?

  • prax v retailovom bankovníctve výhodou
  • dobrá znalosť retailovej oblasti (trh, konkurencia, produkty),
  • samostatnosť, kreativita, iniciatívnosť, komunikačné a organizačné schopnosti na veľmi dobrej úrovni, -podpora tímovej práce
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník
ID: 3307363  Megjelentetés dátuma: 10.2.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou