Stolári/ Tesári - Nemecko

Tatiana Orlovská

Miesto práce
Nemecko/ Bavorsko, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 12,00 Eur Brutto/ hodina + 10,00 Eur / diéty/ na deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bavorsko/ Nemecko
* Hľadáme šikovných stolárov/ tesárov aj pomocných stolárov/ tesárov na montáž a produkciu luxusných obytných automobilov.

* prácu v stabilnej spoločnosti
* nemeckú pracovnú zmluvu
*bez poplatkov
* ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ a hradí si ho zamestnanec vo výške 300 EUR zrážkou zo mzdy .
* možnosť vyplácania záloh
* platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávateľom
* rodinné prídavky na dieťa
* dobrá podpora od našeho tímu

Životopisy v nemeckom jazyku zasielajte na kontaktnú osobu: Tatiana Orlovská
Email: [email protected]
tel. kontakt: 00421 904 018 709

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť HSM Personalservice, s. r. o. & Co. KS, je Vaším spoľahlivým partnerom v oblasti personálnych služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

*vyučený v obore
* prax
* nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo. Sme spoľahlivým partnerom na zahraničnom trhu, sme zameraní na nemecky hovoriace krajiny v rôznych odvetviach ako výroba, logistika, potravinárstvo, stavebníctvo.
ID: 2802541  Megjelentetés dátuma: 18.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 12,00 Eur Brutto/ hodina + 10,00 Eur / diéty/ na deň