IT manažér projektov

Tankpetrol v. o. s.

Miesto práce
Púchov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 650 EUR/mesiacodmeny za dosahované výsledky až do výšky 50% základnej mzdy; konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a realizácia projektov HW a SW systémov pre potreby obchodu
Príprava, implementácia SW a zaškolenie zákazníkov podľa zákazníckej špecifikácie
Konfigurácia a nasadzovanie informačných systémov a ich komponentov
Zabezpečenie spoľahlivej IT prevádzky (technický servis, HW/SW, zálohovanie, testovanie)
Starostlivosť o rozvoj, modernizáciu IT a zefektívňovanie IT oblasti
Podpora užívateľov (školenia, technická asistencia, starostlivosť o zákazníkov)
Komunikácia a spolupráca s externými dodávateľmi IT služieb
Udržiavanie a aktualizácie SW licencií
Dohľad nad dodržiavaním právnych aspektov v IT (licenčné práva, bezpečnosť IS, GDPR)
Školenia zamestnancov v oblasti IT
Riešenie vzniknutých problémov

zodpovedajúce pracovnej pozícií

Informácie o výberovom konaní

Životopisy a motivačné listy zasielajte výhradne mailom.
V životopise požadujeme:
= rozsah Vašej praxe s pozíciami, ktoré ste zastavali
= v akom pracovnom prostredí ste pracovali (samostatne, pod vedením kolegov, riadiaci pracovník, počet riadených zamestnancov)
= s akými softwarmi máte skúsenosti
= aké odborné kurzy a školenia ste absolvovali v období od roku 2018

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Projektový manažment - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Pokročilá znalosť v oblastí inštalácií a konfigurácií zákazníckych systémov pod Windows
Znalosť SQL databáz
Pokročilá znalosť v oblasti HW/SW, predovšetkým operačných systémov a HW rozhraní
Odborné skúsenosti s prevádzkou komplexných informačných systémov
Od záujemcu očakávame:
- Samostatnosť
- Flexibilitu
- Lojalitu
- Vysoké pracovné nasadenie
- Organizačné a manažérske schopnosti
- Proaktívny prístup
- Tímový hráč

Tankpetrol v.o.s. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, rozširujúca vozový park a služby v preprave pohonných hmôt. Svoje podnikateľské aktivity realizuje v oblasti veľkoobchodu a maloobchodu s pohonnými látkami, vrátane prevádzkovania čerpacích staníc pod značkou Tankpetrol.
ID: 4033848  Megjelentetés dátuma: 20.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 650 EUR/mesiac