Účtovník/Účtovníčka

TANKER, s.r.o.

Miesto práce
Hlavné námestie 96/45, Kežmarok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základná zložka mzdy 770 EUR/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti,
* účtovanie rôznych typov položiek – bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry, pokladničné doklady a pod.),
* skladové hospodárstvo,
* vyúčtovanie pracovných ciest,
* posudzovanie správnosti faktúr z daňového a účtovného hľadiska,
* zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek,
* pripravovanie účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní.

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu, žiadosti o prijatie do zamestnania a súhlasu so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z., v termíne do 20.07.2018 na adresu: [email protected].

Po uvedenom termíne budú vybraní kandidáti kontaktovaní za účelom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomického zamerania

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Hľadáme flexibilného, zodpovedného a samostatného kandidáta s praktickými skúsenosťami vedenia podvojného účtovníctva. Výhodou je znalosť práce v účtovnom programe OMEGA.

Spoločnosť TANKER je sieťou čerpacích staníc po celom Slovensku. Svojim prístupom ku zamestnancom sa snaží navodiť rodinnú atmosféru a vytvoriť podmienky ku ich spokojnosti. Venuje sa nákupu a predaju pohonných hmôt, prevádzkuje siet ČS.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3444885  Megjelentetés dátuma: 10.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná zložka mzdy 770 EUR/mesačne