Sales manager Zlatnícke centrum Žilina

TANEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
December 2019- Január 2020
650 - 1 200 EUR/mesiac650Eur mesačne netto + provízie z predaja.Možnú výšku provízie upresníme pri pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť zaoberajúca sa predajom exkluzívnych zlatých šperkov, drahých kameňov a zn. hodiniek. Do našej prevádzky prijmeme asistentku predaja. Náplň práce: Predaj našich produktov v showroom-e, aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, expedovanie objednávok z e-shopu.

Zamestnanecké zľavy , provízia z predaja.

Životopis s fotografiou poprosíme zaslat na uvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemný vzhľad, vystupovanie, výborné komunikačné schopnosti.Záujem o sebavzdelávanie v obore.Prax s predajom zlatníckych výrobkov.

www.topzlato.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3417535  Megjelentetés dátuma: 30.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 - 1 200 EUR/mesiac650Eur mesačne netto + provízie z predaja.Možnú výšku provízie upresníme pri pohovore.