Operátor výroby na robotickom pracovisku

TANAX TRUCKS a. s.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
10.12.2021
4,69 EUR/hod.úkolová mzda + 20 % prémie za splnenie výkonovej normy na 100 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a starostlivosť o robotické zváracie pracovisko
- vkladanie a vykladanie polotovarov zo zváracieho prípravku
- spustenie robotického zvárania
- sledovanie plynulosti zvárania
- plní pokyny nadriadeného
- dvojzmenný pracovný režim

- príjemné nové a moderné prostredie,
- práca v stabilnej spoločnosti,
- možnosť stravovania v jedálni,
- teambuildingové akcie

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Hľadáme do nášho tímu kolegu, ktorý bude samostatne a dôkladne vykonávať prácu na pozícii "Operátor výroby na robotickom pracovisku" .
Očakávame najmä pozitívny a inovatívny prístup k práci, iniciatívu, ochotu učiť sa a rýchlo sa prispôsobiť novým veciam.
Ponúkame zaujímavú a stabilnú prácu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou v oblasti strojárenskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť
- zodpovedný prístup k práci, precíznosť, trpezlivosť
- chuť pracovať a zdokonaľovať sa

Etablovaná výrobno-obchodná spoločnosť so zameraním na strojársku výrobu, automobilový a obranný priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4199455  Megjelentetés dátuma: 9.11.2021  Alapbér (bruttó): 4,69 EUR/hod.