Technológ

TANAX TRUCKS a. s.

Miesto práce
Partizánska 73, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiac- odmeny do výšky 20 - 50% zo základného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie technologických postupov výroby
- optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšovania
- riešenie technických problémov
- tvorba normočasov a prepočty efektivity výrobných procesov
- vedenie a kontrolovanie technickej dokumentácie
- práca v informačnom systéme SPIN

- príjemné nové a moderné prostredie
- práca v stabilnej spoločnosti
- získavanie zaujímavých odborných skúsenosti
- možnosť stravovania vo firemnej jedálni
- motivujúce finančné ohodnotenie

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Hľadáme do nášho tímu kolegu, ktorý bude samostatne a dôkladne vykonávať prácu na pozícii "Technológ" .
Očakávame najmä pozitívny a inovatívny prístup k práci, iniciatívu, ochotu učiť sa a rýchlo sa prispôsobiť novým veciam.
Ponúkame zaujímavú a stabilnú prácu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou v oblasti strojárenskej výroby ako aj výroby v oblasti obranného priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- vzdelanie technického alebo strojárenského zamerania
- technické myslenie
- znalosť materiálov, technológií
- samostatnosť a zodpovednosť voči zvereným úlohám
- schopnosť tímovej spolupráce

Etablovaná výrobno-obchodná spoločnosť so zameraním na strojársku výrobu, automobilový a obranný priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4080220  Megjelentetés dátuma: 13.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac