Technológ

TANAX TRUCKS a. s.

Miesto práce
Partizánska 73, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
1200 eur základna zložka mzdy, iné zložky mzdy podľa skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- neustále zlepšovanie výrobných procesov
- spolupráca s ostatnými oddeleniami na vývoji a optimalizácii výrobných procesov,
− podpora výrobného personálu z hľadiska odstraňovania príčin zmätkovitosti počas výroby
− pravidelná kontrola všetkých dôležitých strojných parametrov,
− vyvíjanie stálej snahy o zlepšenie výrobných procesov z hľadiska zlepšenia procesných parametrov výrobných strojov
− riešenie a objasňovanie technických otázok zo strany vlastného tímu a oddelenia výroby
− podpora pri riešení reklamácií

- závodné stravovanie
- finančné odmeny pri významných jubileách
- práca priamo do kmeňového stavu,
- príspevok na letnú dovolenku
- príspevok na zimnú dovolenku
- odkúpenie materiálu od spoločnosti za výhodných podmienok

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Zašlite nám prosím Vašu žiadosť a životopis s uvedením názvu pozície.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti TANAX TRUCKS a.s., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vzdelanie technického alebo strojárenského zamerania
- technické myslenie
- znalosť materiálov, technológií
- požadovaná prax v odbore min. 3 rokov v strojárskej, alebo automobilovej spoločnosti
- samostatnosť a zodpovednosť voči zvereným úlohám
- schopnosť tímovej spolupráce

Etablovaná výrobno-obchodná spoločnosť so zameraním na strojársku výrobu, automobilový a obranný priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2098460  Megjelentetés dátuma: 14.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 eur základna zložka mzdy, iné zložky mzdy podľa skúsenosti