Administratívny pracovník

Taloa s.r.o.

Miesto práce
Močarianska, Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.9.2021
1 000 - 3 000 EUR/mesiacMožnosť ovplyvniť výšku svojho príjmu výsledkami v práci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

e-mailová komunikácia s obchodnými partnermi a zákazníkmi, evidencia dokladov, vytváranie cenových ponúk, vytváranie a evidencia faktúr, administratíva

Možnosť ovplyvniť výšku svojho príjmu.

Ovládanie poľského jazyka na základnej komunikačnej úrovni je nevyhnutnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Google Drive - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca s počítačom, ovládanie poľského jazyka, dôslednosť.

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá pôsobí v odbore stavebníctva. Stavebníctvu sa venujeme od ukončenia stavebnej fakulty na Technickej univerzite v Košiciach v roku 2012. Prešli sme si rôznymi profesiami od vykonávania stavebných činností, stavbyvedúcich, projektových manažérov veľkých stavieb a taktiež výkonu činností stavebného dozora v oblasti všetkých pozemných stavieb. Sme zapísaní v komore stavebných inžinierov www.sksi.sk
ID: 4128017  Megjelentetés dátuma: 22.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac