Shop assistentka _ Bratislava Central (TPP )

Tally Weijl Retail Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 880 EUR/mesiac750- 880 EUR + bonusy a prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu pobočku TALLY WEiJL hľadáme vhodných kandidátov/ky na pozíciu: Sales Assistant - Predavač

Ak ťa vystihujú nasledujúce body, pridaj sa k nám:
- Ťa zaujíma móda a máš zmysel pre štýl
- Rád / a pracuješ s ľuďmi
- Si komunikatívny a s optimistickým prístupom
- Si orientovaný / a na úspech a výsledky

Zaujali sme Vás? Pošlite nám svoj životopis VO FORMÁTE PDF a my Vám na osobnom pohovore povieme viac.

- Stabilného zamestnávateľa aj pracovnú zmluvu
- Možnosť kariérneho rastu!
- Zamestnanecké zľavy na naše produkty až 50%
- Finančný príspevok na pracovný odev podľa vlastného výberu každý mesiac 95-135EUR
- Motivujúci bonusový systém

Oslovíme len tých uchádzačov, ktorých pracovné skúsenosti budú pre obsadzovanú pozíciu najvhodnejšie. CV přijímáme pouze ve formátu PDF!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore Obchod, predaj výhodou
Pozícia je vhodná pre absolventa

- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- úsmev! :)

TALLY WEiJL je popredná nezávislá módna značka. Spoločnosť bola založená v roku 1984 Tally Elfassi-Weijl a Beat Grüringem s cieľom sprístupniť najnovšie trendy každej žene. Švajčiarska značka sa rozrástla na retail online a má teraz viac ako 800 predajní po celom svete, čo ženám poskytuje neobmedzený prístup k dostupnej móde. TALLY WEiJL verí, že svet je viac vzrušujúcim miestom, keď ženy majú možnosť a sebadôveru ísť cestou, ktorú si sami zvolia. Tally WEiJL im pri tejto ceste prináša zážitok z nakupovania.
Ak nás vnímate rovnako, tak je táto pracovná pozícia ako ušitá pre Vás. Si nadšená/ý pre prácu v obchode a máš úprimný úsmev? Si komunikatívny/a a zaujíma Ťa móda? Si tímový hráč? Tak si ten pravý/á pre nás!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3670572  Megjelentetés dátuma: 23.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750 - 880 EUR/mesiac750- 880 EUR + bonusy a prémie