Shop Assistant Prievidza (80H)

Tally Weijl Retail Slovakia s. r. o.

Místo práce
Prievidza
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
30.11.2018
Mzdové podmínky (brutto)
3,75eur/h + prémie a bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
TALLY WEiJL nie je len značka ale životný štýl. Nasledujeme aktuálne módne trendy a prinášame na trh fashion a mladistvú módu. Ak nás vnímate rovnako, tak je táto pracovná pozícia ako ušitá pre Vás. Si nadšená/ý pre prácu v obchode a máš úprimný úsmev? Si komunikatívny/a a zaujíma Ťa móda? Si tímový hráč? Tak si ten pravý/á pre nás!

Pre našu pobočku spoločnosti TALLY WEiJL hľadáme vhodných kandidátov/ky na pozíciu: brigádnik/brigádnička na zkrácený úvazok - módny poradca/poradkyňa.

Hľadáme poradcu/kyňu, ktorý bude aktívny a profesionálny v starostlivosti o zákazníka v súlade s konceptom TALLY WEiJL, bude sa starať o vzhľad predajne a tovaru podľa štandardov spoločnosti, plniť dosiahnuteľné ciele a orientovať sa na úspech.

Oslovíme len tých uchádzačov, ktorých pracovné skúsenosti budú pre obsadzovanú pozíciu najvhodnejšie.

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie v odbore Obchod, predaj výhodou
Pozícia je vhodná pre absolventa
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- úsmev! :)

Zaujali sme Vás? Pošlite nám svoj životopis a my Vám na osobnom pohovore povieme viac.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A čo Vám vieme ponúknuť?

- Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá má uplatnenie v móde už viac ako 34 rokov,
- dynamickú prácu v mladom kolektíve,
- skvelého tímového ducha a ústretové pracovné prostredie,
- prepracovaný systém školenia,
- pracovnú fashion uniformu z našej značky podľa Vášho výberu každé 4 týždne
- možnosť kariérneho rastu,
- Vašou cieľavedomosťou a tímovou spoluprácou viete dosiahnuť zaujímavé prémie
- špeciálne bonusy za inventúrne výsledky 2 x ročne
- a čo viac? Máme pre Vás atraktívnu zamestnaneckú zľavu na všetky naše produkty viac ako 30%.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
středoškolské bez maturity
student vysoké školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

TALLY WEiJL: “totally tally” je naše motto a hlavní zásada od vytvoření až po prodej. Je to více než jen pár slov, je to postoj a způsob života. Úspěch naší firmy je založen na našich zaměstnancích a jejich týmové spolupráci. Jejich závazek, týmový duch a flexibilita má významný dopad na naši výkonnost.
V TALLY WEiJL není nikdo jenom číslo. Hierarchie řízení a rozhodovacích procesů je přímá.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3509257  Megjelentetés dátuma: 29.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,75eur/h + prémie a bonusy