Biostatistik

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Miesto práce
Švédsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
150 000 - 225 000 Kč/mesiac6500-9000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zpracovává a analyzuje statistická data z klinických studií, plánů /programu studií, regulačních podání a případových studií
• Analyzuje interní a externí informace a pomáhá s přípravou rozhodnutí o designu výzkumu
• Poskytuje podporu při regulačních podáních včetně specifikace přehledových dokumentů a přípravy odpovědí na dotazy regulátora
• Identifikuje a aplikuje statistickou metodologii pro kontinuální zlepšování procesů
• Poskytuje praktická řešení pro výzkumné a výrobní činnosti
• Přispívá k vývoji, sdílení a statistické podpoře nových postupů, nástrojů nebo technik ke zlepšení kvality, účinnosti a efektivity ve svěřené oblasti

Zamestnanecké výhody, benefity

• Možnost odborného a profesního růstu
• Spolupodílení na výzkumu s ambicí významně zlepšit a zpřístupnit možnosti léčby pacientů
• Získání cenných profesních zkušeností v prestižním prostředí s mezinárodním přesahem
• Široká škála benefitů
• Místo výkonu práce: Göteborg (SWE) nebo Cambridge (UK)
• Relokační balíček

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

přední globální originální farmaceutická společnost s vlastním výzkumným programem zaměřeným na oblasti onkologie, respiračních onemocnění, diabetologie a kardiovaskulárních onemocnění

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• VŠ vzdělání; minimálně Bc. úroveň, ideálně vyšší
• Zkušenosti s klinickým vývojem
• Znalosti příslušných právních předpisů v oblasti klinického vývoje a biostatistiky
• Zkušenosti se statistikou ve zdravotnickém prostředí nebo v relevantních oblastech
• Komunikativní znalost AJ

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Talentor Advanced Search je personálně poradenská společnost.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3821865  Megjelentetés dátuma: 29.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 150 000 - 225 000 Kč/mesiac6500-9000 EUR