Manažér súťaže, tvorca úloh

Talentída, n. o.

Miesto práce
Vranovská 6, Petržalka
Termín nástupu
1. marca 2019, najneskôr od 15. augusta 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000 € brutto a polročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Manažovanie vedomostnej súťaže.
• Tvorba súťažných testových úloh.
• Komunikácia s externými dodávateľmi úloh, recenzia a grafická úprava úloh.
• Komunikácia s koordinátormi súťaže na školách.
• Komunikácia s účastníkmi súťaže.
• Spracovávanie databázy účastníkov súťaže

dobré pracovné podmienky,
pružná pracovná doba
sick day

K svojmu životopisu pošlite motivačný list a vypracovanie úlohy, ktoré je podmienkou výberu uchádzačov na osobný pohovor. Zadanie úlohy: Vytvorte päť zaujímavých testových úloh s výberom odpovede z vášho aprobovaného predmetu a päť otvorených úloh (žiak tvorí odpoveď sám). Úlohy napíšte vo worde.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

učiteľské zameranie, aprobácie matematika + biológia, informatika + biológia, fyzika + biológia, biológia + chémia, prípadne iné prírodovedné kombinácie, schopnosť pracovať s počítačom, minimálne v programoch WORD a EXCEL.

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

• Príjemné vystupovanie
• Dobré komunikačné zručnosti
• Výborné organizačné zručnosti (dôraz na detail)
• Samostatnosť a zodpovednosť
• Schopnosť plánovať a dotiahnuť projekt do konca
• Chuť získavať nové znalosti a zručnosti

TALENTÍDA je nezisková organizácia, ktorej hlavným cieľom je rozvíjať talent a schopnosti mladej generácie. Svojimi aktivitami sa snažíme nadchnúť pre „myslenie” čo najviac detí. Školské a individuálne súťaže dávajú žiakom možnosť otestovať svoje schopnosti, učia ich k samostatnosti, zodpovednosti a čo je veľmi dôležité, dávajú šancu zažiť radosť z úspechu. Preto je organizácia piatich celoslovenských súťaží hlavnou náplňou TALENTÍDY . Tri sú zamerané na matematiku. Najväčšia je medzinárodná súťaž Matematický klokan, ktorá sa na Slovensku koná už 22 rokov. Každý rok v nej spolu so 6 miliónmi žiakov na celom svete súťaží cca 60 000 slovenských žiakov od prvákov na ZŠ až po maturantov. Celoročné matematické súťaže MAKS a MAKSÍK sú pre žiakov základných škôl. Okrem rozvoja matematického myslenia dávajú dôraz na čítanie s porozumením, zodpovednosť, vlastné hodnotenie a učia aj tímovej práci, keďže súťažiť v nich môžu nielen jednotlivci, ale aj dvojice. Dve vedomostné súťaže VŠETKOVEDKO a EXPERT geniality show sú na Slovensku jedinečné vďaka svojmu širokému záberu na všetky odbory, s ktorými sa žiaci počas svojho štúdia stretnú.
Celkovo sa ročne do súťaží Talentídy zapája viac ako 100 000 žiakov.
ID: 3576274  Megjelentetés dátuma: 11.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 € brutto a polročné odmeny