Obchodní zástupce | Angličtina, praxe v obchodu a Bratislava

Talentica s. r. o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Akvizice nových tuzemských i zahraničních zákazníků
* Péče a rozvoj stávající klientely
* Účast na tvorbě prodejní strategie společnosti
* Komunikace se zákazníky, grafickým studiem, výrobou

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práce pro jednu z nejúspěšnějších společností v oblasti výroby samolepících etiket
* Velmi zajímavé finanční ohodnocení a bonusy z prodeje
* Práce v kolektivu férových a pozitivních kolegů
* Vysoká míra flexibility a možnost realizovat vlastní nápady

Informace o náboru

Hledáme nového Kolegu/Kolegyni na pozici Obchodního zástupce. Uvítáme člověka s praxí v prodeji, který nám pomůže udržet si a nadále rozvíjet naši jedinečnou pozici na trhu samolepících etiket. Patříme ke špičce nejen na Slovensku, ale také v ostatních zemích EU. Pojďte nám pomoci rozvíjet tento náš jedinečný business.Nutností je pro nás komunikativní angličtina + praxe z obchodní činnosti + ochota pracovat v Bratislavě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Hledáme nového Kolegu/Kolegyni na pozici Obchodního zástupce do naší bratislavské kanceláře. Uvítáme člověka s praxí v prodeji a komunikativní angličtinou, který nám pomůže udržet si a nadále rozvíjet naši jedinečnou pozici na trhu samolepících etiket. Patříme ke špičce nejen na Slovensku, ale také v ostatních zemích EU. Pojďte nám pomoci rozvíjet tento náš jedinečný business.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Zkušenost s obchodní činností alespoň 2 roky
* Komunikativní znalost angličtiny, další jazyky výhodou
* Velmi dobré vystupování a komunikační dovvednosti
* Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4041400  Megjelentetés dátuma: 3.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/měsíc