Staňte sa softvérovým inžinierom pre výrobné linky!

Talentica s. r. o.

Žilinský kraj, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac13.plat, odmeny 2x ročne, diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Vašou prioritou bude správne vypracovanie riadiaceho programu pre výrobné zariadenia a linky.
*Budete vyvíjať a testovať SW pre celú výrobnú linku ale aj jednotlivé stanice.
*Implementujete do linky tiež aj roboty či rôzne manipulátory.
*Softvér budete testovať priamo už vo výrobe, alebo u zákazníka, preto by ste mali holdovať cestovaniu.

Ste nadšenec pre výrobné zariadenia, či celé linky a Vašou Vášňou je programovanie v TIA portal?
Chcete sa stať softvérovým inžinierom a vypracovávať riadiace programy?

Ak ste aj zanieteným cestovateľom a viete si predstaviť pracovať na projektoch pár týždňov v zahraničí, určite nám pošlite Váš zivotopis!

*Poskytnú sa Vám rôzne školenia a získate možnosti vzdelávať sa aj v zahraničí.
*K štandardnej výplate si prirátajte ešte 13. plat a diéty.
*Darčekové poukážky 2x ročne v hodnote 50 €
*Odmena za doporučenie.
*Príspevok pri narodení dieťaťa a mnoho ďalších.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

*VŠ elektrotechnického smeru alebo automatizácia.
*Angličtina alebo nemčina na pokročilej úrovni B2.
*Znalosť programovania v TIA portal, ovládanie programovacích jazykov AWL a SCL.
*Ochota cestovať v rámci EU a sveta.
*Všeobecný prehľad v oblastiach pneumatiky, mechaniky, hydrauliky, senzoriky.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3855374  Megjelentetés dátuma: 5.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac