Juniornejší CNC programátor | Posuňte svoju kariéru vpred!

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac+ odmeny zo zisku firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Budete programovať a nastavovať 3-osé CNC obrábacie frézy Fanuc.
*Programovanie Manual guide, programovať budete najmä v CAM Mastercam.
*Aktívne sa budete podieľať na výrobnom programe jednotlivých dielov.
*Čaká Vás aj spolupráca na plánovaní výroby a podpora obsluhy CNC.
*Budete aktívne pracovať s technickou dokumentáciou.

* Prácu na zaujimavých konštrukčných projektoch pre medzinárodných klientov.
* Atmosféru menšej firmy, otvorený, priateľský prístup a férové jednanie.
* Čisté, moderné a nové prostredie firmy.
* Prácu v malých tímoch.
* Možnosť ďalej rásť po odbornej aj profesnej stránke.
* Firemné odborné aj jazykové vzdelávanie.
* Zaujímavé platové ohodnotenie plus ďalšie odmeny zo zisku celej spoločnosti.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nie je firma ako firma. A túto firmu tvorí priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie a k tomu výborný šéf! Máte najmenej 2 ročnú prax na pozícii CNC programátora?

Ponúkame Vám možnosť zmeniť pôsobenie a posunúť Vaše skúsenosti u spoločnosti, ktorá si váži svojich zamestnancov a ponúka im možnosť pracovať na zaujímavých projektoch!

Pošlite nám svoj životopis a dozviete sa viac...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

*Min.SŠ vzdelanie v oblasti strojárstva.
*2 roky praxe v programovaní a obsluhe CNC obrábacích fréz.
*Aktívne skúsenosti s programovaním 3-osej frézy, systému Fanuc výhodou.
*Znalosť čítania technickej dokumentácie, prax v práci s obrábanými dielmi.
*Hľadáme juniorného kandidáta, ktorý sa chce posunúť a pracovať v tíme špecialistov na rôznorodých projektoch.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3854254  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac