Technické ESO | Buď inovátorom v automatizácii!

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Čaká Vás práca na oddelení inovácii, čiže konkrétne pôjde o testovanie a analýzu chýb pri práci s robotmi.
*Následne spíšete dokumentáciu, ktorú budete konzultovať s vývojovým oddelením v Nemecku.
*Vzniká tu veľký priestor pre Vašu inovatívnosť, nové nápady, chuť podieľať sa na výskume a zavádzaní nových technológií do výroby.
*Pôsobiť budete prevažne na Slovensku, každopádne z času na čas budú Vaše nápady žiadané aj v sesterských závodoch.

*Nebývate pár minút pri práci? Nevadí, spoločnosť Vám ochotne prispeje na dochádzanie.
*Doplňte si hladné bruško priamo v jedálni, kde každý deň je možnosť vybrať si až z 5 chutných jedál.
*Okrem motivujúcej mzdy Vás poteší 2x ročne bonus vo forme prémii.
*Nie každá firma sa môže pochváliť výskumom, inováciami, modernými technológiami - táto ÁNO!
*Užite si s Vašou rodinou Family day, Vianočný večierok a ďaľšie aktivity, ktoré firma počas roka usporiadáva.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Nebaví Vás rutinná, sériová práca, prípadne spoločnosť, ktorá Vám neumožňuje vypustiť fantáziu?
Už na škole ste mali chuť a zdravý zápal pre inovácie a nové technológie?
Je automatizácia, mechatronika, roboty oblasť, v ktorej vynikáte?

Pošlite nám CV a pridajte sa k nám na projekty plné nových technológii a najmä výskumu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie, ideálne elektrotechnika, automatizácia, robotika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

*Samozrejme technické vzdelanie ideálne odbor automatizácia, robotika, elektrotechnika.
*Angličtina je nevyhnutná, budete ju potrebovať minimálne na úrovni B2.
*Ochota cestovať do sesterských závodov, cca 20% pracovného času.
*Znalosť PLC programovania, C++, Java, sieťové komunikačné protokoly ako TCP/IP, Profinet a pod.
*Keďže sa zaujímate o nové technológie určite ste sa stretli s Arduino, Raspberry - prineste si k nám aj tieto vedomosti!
*Veľmi dôležitá je pre nás Vaša motivácia meniť, inovovať a zlepšovať - premeňte túto túžbu vo výsledky!

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3817424  Megjelentetés dátuma: 13.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac