Elektronik | Pracujte v lojálnej spoločnosti!

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
1 000 - 1 400 EUR/mesiacod 1000 - 1400 EUR / Brutto (v závislosti od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Hlavná zodpovednosť sa nesie v duchu osadzovania a oživovania hardwaru podľa výrobných postupov a dokumentácie.
*Čaká Vás finalizácia výrobkov, priebežná aj výstupná kontrola kvality.
*Pokiaľ objavíte nejakú chybu, ste to Vy, kto urobí potrebnú diagnostiku a postará sa o jej odstránenie.
*Pracovať budete v čistom prostredí za pomoci moderných meracích a laboratórnych prístrojov.

*Zázemie v špičkovej spoločnosti s jedinečným HW produktom, ktorý nemá na Slovensku konkurenciu!
*Prácu v čistom prostredí, veľký priestor pre uplatnenie Vašich technických skúseností a praktickej zručnosti v elektronike!
*Ročné odmeny k platu naviac
*Bohatý sociálny program pre zamestnancov (kafetéria)
*Zdravotné bonusy
*Profesijné, záujmové aj jazykové vzdelávanie

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Máte talent, vášeň a "zápal" pre elektroniku? Máme voľné miesto v lojálnej spoločnosti, v čistom prostredí, kde hľadáme kandidáta, ktorý uplatní svoje doteraz nadobudnuté skúsenosti s výrobou a opravami elektroniky a hardwaru.

Nie je Vám cudzia práca s DPS, osádzanie komponentov, meranie či spájkovanie?
Dajte nám o sebe vedieť, miesto môže byť aj Vaše!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektronika

*Min. SŠ vzdelanie v oblasti elektrotechniky / elektroniky.
*Odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa §21.
*Skúsenosti s mikroprocesorovou elektronikou v praxi, jej výrobou, opravami a diagnostikou DPS.
*Viete používať jednotlivé súčiastky a čítať obvodové schémy.
*Ste manuálne zručný, máte skúsenosti napr. so spájkovaním, osádzaním súčiastok či používaním meracích prístrojov.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3796004  Megjelentetés dátuma: 14.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 400 EUR/mesiacod 1000 - 1400 EUR / Brutto (v závislosti od skúseností kandidáta)