Cost Controller | Osedlajte financie u tých najlepších!

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 200 EUR/mesiac1700-2200€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Budete mať na zodpovednosti finančný kontroling a všetko čo s ním súvisí, podľa medzinárodných štandardov IRFS a firemných procesov
*V spolupráci s ďalšimi partnermi v rámci cost kontrolingu budete tiež pripravovať a nastavovať budgety pre skupinu, podľa aktuálnych forecastov
*Radi pracujete s číslami? Čaká Vás totiž aj pravidelná analýza a monitoring aktuálnych nákladov a ich odhady na ďalšie obdobie
*Každý správny "financmajster" má rád, keď dokáže spoločnosti pomôcť usporiť náklady a tým zvýšiť jej produktivitu
*Pod kontrolou budete mať aj správnosť účtovných dokladov, aby ste mohli v prípade nezrovnalostí zasiahnúť a dať veci do poriadku

*Budete odborne spravovať financie pre špičkovú svetovú spoločnosť v oblasti elektrotechniky!
*Ako skúsený cost controller máte pod palcom projekty v rámci celej medzinárodnej skupiny
*Využijete Vaše znalosti angličtiny a to naozaj aktívne
*K platu získate naviac aj nezanedbateľné ročné bonusy
*Tešiť sa môžete aj na flexibilnú pracovnú dobu a ďalšie super benefity ako možnosti poistenia, sick days, stravenky, balíček cafeterie a mnoho ďalších

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Hľadá sa skúsený odborník na spravovanie financií v medzinárodnej spoločnosti!
Ste v cost controlingu ako ryba vo vode, hovoria Vám niečo aj štandardy IFRS?
Ovládate angličtinu?
Pošlite nám svoj životopis ASAP a získajte miesto, kde Vaše schopnosti naozaj ocenia!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

*Vzdelanie ekonomického smeru, preferovaná VŠ
*5 rokov praxe v oblasti cost controllingu a finančnej analýzy, ideálne v spoločnosti výrobného charakteru
*Vítané sú skúsenosti v medzinárodnom prostredí
*Velmi dobrá znalosť medzinárodných účtovných štandardov IFRS
*Angličtina na pokročilej úrovni "is a must", nezaobídete sa bez nej
*Ste silná osobnosť, dokážete sa presadiť a pracovať v tíme

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3734430  Megjelentetés dátuma: 7.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 700 - 2 200 EUR/mesiac1700-2200€/mesiac