Technický špecialista | Neseďte iba v kancelárii!

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
od 1300 EUR / brutto (mzda individuálne dohodnutá podľa skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Klientom budete aktívne prezentovať a predávať produkty z oblasti bezpečnostných systémov budov.
*Po odbornej stránke ste to vy, kto posúdi u zákazníka technické riešenie a zameria jednotlivé parametre, s následným vypracovaním cenovej ponuky.
*Budete tiež riešiť reklamácie, servis aj prípravu objednávok do výroby.
*V pravidelnom aktívnom kontakte s klientami budete osobne, telefonicky aj emailom.
*Nové obchodné prípady môžete získavať aj na výstavách, kontaktom s architektami, či dizajnovými štúdiami po celom Slovensku.

* Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovou špičkou vo svojej oblasti.
* Prácu, ktorá svojou náplňou je zaujímavá - na jednej strane predaj a poradenstvo v bratislavskom showroome + možnosť cestovania.
* Služobný automobil.
* Férové platové ohodnotenie + bonusy k platu!
* Príspevok na stravovanie.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Máme voľné pracovné miesto pre kandidáta, ktorý má skúsenosti s predajom technického produktu ako obchodník, alebo odborný predajca v maloobchode.

Ste technik telom i dušou a nebojíte sa prísť za zákazníkom a navrhnúť mu riešenie na mieru? Máte záujem pracovať priamo v showroome v Bratislave a zároveň Vám nerobí problém občasne vycestovať na obchodné cesty?

Ak máte záujem a našli ste sa v týchto stručných riadkoch, dajte nám o sebe vedieť a staňte sa ODBORNÝM TECHNICKÝM OBCHODNÍKOM!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

*Min SŠ vzdelanie technického smeru, zároveň cit pre techniku.
*Prax technického obchodníka alebo odborného predajcu z oblasti maloobchodu s technickým produktom.
*Profesionálne vystupovanie, dobré vyjednávacie a prezentačné schopnosti.
*Komunikatívna znalosť angličtiny na úrovni B1.
*Časová flexibilita, ochota cestovať.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3730971  Megjelentetés dátuma: 11.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300 EUR / brutto (mzda individuálne dohodnutá podľa skúseností kandidáta)