Obchodný inžinier s francúzštinou a angličtinou

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 300 EUR/mesiac1800-2300€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Vašou hlavnou zodpovednosťou sa stane vyhľadávanie a získavanie klientov pre predaj servisných služieb, údržby a náhradných dielov na elektrotechnické zariadenia
*Budete pripravovať cenové ponuky a jednať so zákazníkmi o technických aj obchodných podmienkach
*Na základe Vašich odborných znalostí budete podporovať zákazníkov osobne aj na diaľku, pripravte sa na aktívne využívanie angličtiny aj francúzštiny
*Čaká Vás aj aktívna práca s CRM systémom, do ktorého sa zadávajú všetky potrebné dáta

*Ako technický špecialista budete predávať riešenia pre špičkové elektrotechnické zariadenia
*Tešiť sa môžete aj na flexibilnú pracovnú dobu
*Pravidelne si budete môcť zvyšovať svoju kvalifikáciu a znalosti výrobkov formou školení
*K platu získate naviac aj aktraktívne ročné bonusy
*Okrem toho aj veľký balík ďalšich benefitov ako sociálny program, kartu Multisport, nadštandardné možnosti poistenia, platené sick days, stravenky, balíček cafeterie a mnoho ďalšieho

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Hľadá sa technicky aj jazykovo nadaný "profík"!
Ovládate aktívne angličtinu aj francúzštinu a ste naviac doma v elektrotechnike?
Chcete toto všetko skĺbiť a k tomu pracovať pre svetovú špičku?
V tom prípade stačí poslať nám svoj životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

*Min. SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
*Prax na podobnej obchodno-technickej pozícii v oblasti elektrotechniky
*Technické znalosti v elektrotechnike, skúsenosti v oblasti UPS systémov sú veľkou výhodou
*Aktívna znalosť angličtiny a francúzštiny na pokročilej úrovni je nutná
*Silná osobnosť, veľmi dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3720676  Megjelentetés dátuma: 19.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 800 - 2 300 EUR/mesiac1800-2300€/mesiac