Odborný obchodník | Pracujte v showroome!

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 300 EUR/mesiacod 1200 €/mesiac, podľa praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Klientom budete aktívne prezentovať a predávať produkty z oblasti bezpečnostných systémov budov
*Po odbornej stránke ste to vy, kto posúdi u zákazníka technické riešenie aj zameria jednotlivé parametre, následne vypracujete aj cenovú ponuku
*Budete tiež riešiť reklamácie, servis aj prípravu objednávok do výroby
*V pravidelnom aktívnom kontakte s klientami budete osobne, telefonicky aj emailom
*Nové obchodné prípady môžete získavať aj na výstavách, kontaktom s architektami, či dizajnovými štúdiami po celom Slovensku

* Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovou špičkou vo svojej oblasti
* Prácu v príjemnom prostredí bratislavského showroomu + možnosť cestovania
* Služobný automobil
* Výborné platové ohodnotenie + bonusy
* Príspevok na stravovanie

* NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ!

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Máte skúsenosti s predajom technického produktu ako obchodník, alebo odborný predajca v maloobchode?

Baví Vás technika, nebojíte sa prísť za zákazníkom a navrnúť mu riešenie na mieru?

Chcete na jednej strane pracovať na predajni v Bratislave, ale nevadia Vám ani občasné obchodné cesty?

Pokiaľ ste si odpovedali kladne, určite máme záujem prehovoriť s Vami a ponúknuť Vám pozíciu

ODBORNÝ OBCHODNÍK

Pošlite nám svoj životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technicka, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

*Min SŠ vzdelanie technického smeru
*Prax technického obchodníka alebo odborného predajcu z oblasti maloobchodu s technickým produktom
*Profesionálne vystupovanie, dobré vyjednávacie a prezentačné schopnosti
*Komunikatívna znalosť angličtiny
*Časová flexibilita, ochota cestovať

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3669041  Megjelentetés dátuma: 23.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 - 1 300 EUR/mesiacod 1200 €/mesiac, podľa praxe