Nákupca s francúzštinou pre skvelú spoločnosť v Bratislave

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100 € v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Čaká Vás riadene procesu nákupu od A po Z.
*Budete zodpovedať za výber dodávateľov s prihliadnutím na kvalitu a cenu.
*Budete vykonávať audity a tvoriť plán rozvoja dodávateľov.
*Budete členom medzinárodného tímu a komunikovať s kolegami vo francúzštine a angličtine.

Chceli by ste byť zamestnaný v úspešnej medzinárodnej spoločnosti?
Chcete množstvo benefitov ako sick days, balík cafeterie, či rôzne finančné bonusy?
Komunikujete bez problémov vo francúzštine a dorozumiete sa aj anglicky a máte skúsenosti s nákupom?
Prihláste sa nám a zavoláme Vám.

*Medzinárodné prostredie, zamestnávateľa so zvučným menom a stabilitu.
*Množstvo benefitov ako bonus za doporučenie známeho, osobné ohodnotenie, sick days.
*Flexibilnú pracovnú dobu a hradené nadčasy, notebook a mobilný telefón.
*Možnosť využívať francúzsky jazyk na dennej báze.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Prihláste sa nám na inzerát a zavoláme Vám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

*VŠ v oblasti obchodu veľkou výhodou.
*Mali by ste mať minimálne 2 roky praxe v oblasti projektového nákupu.
*Bez francúzskeho jazyka na pokročilej úrovni a angličtiny sa nezaobídete.
*Hľadáme komunikatívneho, samostatného nákupcu ktorý má silné vyjednávacie schopnosti.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3643992  Megjelentetés dátuma: 13.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1100 € v závislosti od skúseností